רח' השר שפירא 17, ראשל"צ
8366*
שרותים | המגזר המוסדי והפרטי

פרעושים וחרקים מגרדים

הצורך:
הפרעושים לצד קרציות, פשפשים, כינים וחרקים זעירים אחרים הינם טפילים מוצצי דם הנפוצים בכל העולם ומהווים מטרד וסכנה לאדם ולבעלי החיים. הפרעושים מגיעים לסביבה הביתית בעיקר באמצעות בעלי חיים, ומסוגלים לנתר למרחק גדול ובכך עוברים ונפוצים בין פונדקאים שונים. הפרעושים מפיצים מחלות רבות ועקיצתם גורמת לגירודים וסימנים בגוף, אדמומיות ולעיתים לאלרגיה.
הפתרונות שלנו:
מתן הכוונה וייעוץ מקצועי וממוקד בליווי וטרינר מומחה. ככלל ההמלצות הראשוניות הן ביצוע פעולות בסיסיות למניעת הימצאות פרעושים, כגון: שאיבת אבק תקופתית של שטיחים, כסאות מרופדים ואזורי המחייה והרביצה של בעלי החיים. הפנייה לטיפולים בבעלי חיים באמצעות חומרים ייעודיים במרפאות מורשות, ולבסוף טיפול הדברתי, תוך שימוש בחומרי I.G.R (מווסתי גדילת חרקים) הפוגעים בתהליך ההתפתחות של החרק ובדרגות הצעירות.

אנו לא ממליצים לבצע ריסוס כפעולת מניעה לחרקים מגרדים מאחר והחומרים נדיפים ואינם עמידים לאורך זמן (אינם שארתיים). יתר על כן במידה ויחדור בעל חיים נגוע לסביבה וישוטט בה תחזור עימו גם הנגיעות ללא קשר לביצוע ההדברה בעבר. על מנת לשמר את אפקטיביות ההדברה, יש לבצע פעולות מניעה וקטילה גם בקרב בעלי החיים באמצעות וטרינר.
קבוצת שרותי תברואה © 2024 Powered by JUNAMIunami