התמחויות | הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא שיטת הדברה, המבוססת על שימוש במינימום חומרי הדברה תוך חתירה להגברת השימוש במוצרים טבעיים המבוססים על חומרים מן הטבע וחומרים בעלי רעילות נמוכה מאוד המצמצמים את הפגיעה בבני האדם והחי.


ההימנעות משימוש בחומרים כימיים לצד יכולת התפרקות גבוהה של החומרים הירוקים מונעת הצטברות רעלים באדמה ובמי התהום, מסייעת ותורמת לשמירה על איכות החיים והסביבה.


יחד עם זאת חשוב להבהיר שסוג הדברה זה טומן בחובו לעיתים חסרונות בהתמודדות מול חרקים מסוימים ונמצא יעיל בעיקר לגבי מזיקים ספציפיים, כדוגמת תיקנים ונמלים. אך אין ספק כי המגמה ההולכת וגוברת לשמירה על איכות הסביבה תיתן אותותיה וכפועל יוצא בעתיד נחשף לעוד ועוד פתרונות ירוקים ומוצלחים.


קבוצת שירותי תברואה נרתמה למגמה העולמית למען שמירת איכות הסביבה ומעניקה מענה "ירוק" ומקצועי ללקוחותיה העסקיים ע"י שימוש קבוע בחומרי הדברה בעלי רעילות מינימאלית, וכן באמצעות טיפולים בפיתיונות ג'ל למשיכה וקטילה, מוניטורים ייחודיים, מלכודות לא רעילות, מלכודות פרומון ועוד. זאת לצד שיטות עבודה חדשניות ומתקדמות הכוללת מערך ניטור ובקרה חכם וממוחשב, אמצעים אלקטרונים, חיישנים ועוד.

חברתנו עושה שימוש בנייר ממוחזר לשמירה על איכות הסביבה – לעולם ירוק יותר.